MALATYA ONLARI ÇOK SEV-Dİ

Gazeteci – Yazar Hamit Eteevrans, Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin Ömer Baba’sı Emin Olcay ve Nazife Ana’sı Serpil Tamur ile yeni çıkan Sev isimli kitabıyla 3. Uluslararası Malatya Anadolu Kitap Fuarı’nda okuyucusuyla buluştu. Türkiye’de ilk kez Malatya’dan başlatılan ‘Sev Söyleşisi ve İmza Günü’ etkinliği 3 Mayıs 2014 Cumartesi 14.30-18.00 saatleri arasında gerçekleşti.

Fuarda Eteevrans, Tamur ve Olcay, Malatya Valisi Vasip Şahin ve Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’la buluştu. Eteevrans, Sev kitabını Tamur ve Olcay ile Vali Şahin ve Başkan Çakır’a takdim etti. Yazar Ahmet Turgut da Sev imza gününe katılıp, Eteevrans’a başarı temennisinde bulundu.

‘Sev Söyleşisi ve İmza Günü’ne Malatyalılar büyük ilgi gösterdi. Konferans salonu doldu, taştı. Kitabı imzalı olarak almak isteyen kitapseverler stant önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

İlk etkinliğinin Malatya’dan başlamasıyla ilgili konuşan Eteevrans, bölge halkının kitaplara gösterdiği ilgiyi çok başarılı bulduğunu ve Malatya’daki kitap sevgisinin tüm Türkiye’ye örnek olması temennisinde bulundu. Ünlü tiyatro oyuncuları Tamur ve Olcay da, gösterilen ilgiden memnun kaldıklarını belirterek, Malatyalıların kitap tutkusunu her yerde örnek göstereceklerinin vurguladı.

Eteevrans, Tamur ve Olcay, Vali Şahin’in özel davetlisi olarak akşam yemeğine katıldı.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Hamit ETEEVRANS sosyal medyada!
Twitter'da veya Facebook'tan takip edebilirsiniz.