ZEYTİNBURNU’NA 3 DEV ESER

Zeytinburnu Belediyesi, ‘Zeytinburnu’nun Yükseliş Yılları’ isimli almanağı yayınlandı. A-Z Kültür Sanat Ajansı Koordinatörlüğü’nde Gazeteci Hamit Eteevrans’ın editörlüğünü yaptığı almanak üç ayrı cilt olarak okuyucuyla buluştu. Zeytinburnu Belediyesi Kültür Yayınları arasına giren almanağının hazırlığı yaklaşık bir yıl sürdü. Almanakta, Zeytinburnu Belediyesi’nin 1999 – 2013 yılları arasında yaptığı çalışmalar ve Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın’ın bu süre içinde ziyaretleri ve projeleri anlatılıyor.

Murat Aydın’ın başkanlığında geçen 15 yılın 5’şer yıllık dönemler halinde 3 ciltte toplandığı ‘Zeytinburnu’nun Yükseliş Yılları’nda ayrıca seçim vaatleri, sonuçları, görev yapan meclis üyeleri, faaliyet raporları, basından yansımalar, projeler, yapılan etkinlikler ve icraatlar de dikkat çekiyor. Kitap gelecek yıllarda belediye tarihine ışık tutacak.

ZEYTİNBURNU BELEDİYESİ’NİN 1999-2013 YILLARI ARASINDAKİ İCRAATLARINA AİT SUNUM DOSYALARINA BURADAN ULAŞABİLİR VE BİLGİSAYARINIZA İNDİREBİLİRSİNİZ…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Hamit ETEEVRANS sosyal medyada!
Twitter'da veya Facebook'tan takip edebilirsiniz.